Блог

Акція в Брюсселі під посольством Польщі

Друзі, під посольством Польщі в Брюсселі відбулася акція, яка стала важливим кроком у відстоюванні наших інтересів. Українці за кордоном виразили загальне незадоволення недружньою політикою польських політиків стосовно України та наших громадян.
У відповідь на виставлений Україні польськими політиками рахунок за надану допомогу, я виставляю Польщі рахунок за скоєні нею злочини проти українців в Галичині. Польща повинна розуміти, що допомога яку вона надає Україні, це насправді «повернення боргу», за злочини минулого. За порушення міжнародного зобов’язання щодо створення автономії в Східній Галичині. За репресії проти населення, яке ще вчора мало європейське громадянство. За Пацифікацію у Галичині. За концентраційні табори. За операцію “Вісла”
Ми також висловили підтримку українцям, які працюють і сплачують податки в Польщі. Вони є сумлінними та відданими громадянами. Я закликаю всіх українців, які мешкають за кордоном, об’єднуватися, захищати свої права та підтримувати національні інтереси України.
Нам залишається сподіватися на покращення відносин між Україною та Польщею. Польські політики повинні розуміти, що Україна, яка бореться з російською агресією, потребує підтримки, а не цинічних звинувачень.